• fourgee
    #20
    "Ugyanis az Apple-t nem akkora divat fikázni, mint a MicroSoftot. :) Az viszont tény, hogy eddig nem nagyon megy a Zunenak..."

    Nem akkora? Ehh... Sokan szidják az iPod-ot hogy mekkora rakás cucc, nekem mégis tetszik, de nem adnék érte annyit. Még többen szidják az iPhone-t, hogy az csak egy telefon, csak jobb a kezelőfelülete. Akkor talán ne is beszéljünk arról, hogy életem első telefonjának (ez 1998-ban volt, egy GA628-as Ericsson) a kézbevételekor 1 hónapnyi használat után pontosan olyan kezelőfelületről álmodoztam az 1 soros karakteres kijelző bámulásakor, mint amit most megcsinált az Apple. Igen, bárki más megcsinálhatta volna, hiszen egy sz@r kijelző és egyszerű menü bámulása közben nekem is eszembe jutott, mégis ők csinálták meg először. Ennyire egyszerű. Fogták a lehetőséget és próbálnak divatot teremteni belőle, ha már más nem teszi meg. Mások meg divatot teremtenek a fikázásából. Én az áraikat szólom le inkább... Túl drága és túl sok minden hiányzik belőle Annyi haszna viszont van, hogy sokan elkezdtek fejleszteni Windows Mobile-hoz HASZNÁLHATÓ kezelőfelületet, amit az MS elfelejtett. (ki lehet próbálni a beépített telefonkönyvet, aztán utána a ContactManager nevű programot, ég és föld a különbség)