• Su0my
    #16
    Jó, de csináltak egy többé-kevésbé újnak számító kezelőfelületet, és mindezt olyan designnel dobták meg, amire lehetett építeni egy marketinghadjáratot-bejött. Az újítás annyi volt, hogy a lehető legnagyobb tárhelyű mp3 lejátszót (videolejátszót?képnézegetőt?) akarták megcsinálni, akkor még nem volt ilyen jellegű próbálkozás, ha jól tudom.

    Mellesleg úgy érzem, legyünk őszinték: ha a MicroSoft dobta volna ki akkor a Zunet, mint az Apple az iPOD-ot és most ráindítaná az Apple a Zunera az iPODot (sry a körülményes megfogalmazásért, remélem érthető.. gyk ha pont fordítva történt volna a két cég két termékének az élete), akkor most mindenki verné magát a földhöz, hogy de jó, hogy a buzi microsoft szar zunejára ráindítottak egy innovatív (vagy nem), de blabla terméket. Ugyanis az Apple-t nem akkora divat fikázni, mint a MicroSoftot. :) Az viszont tény, hogy eddig nem nagyon megy a Zunenak... Poén, hogy ahogy iPHONE, rögtön picipuha is akar egy telefont :)) Jó én Apple fan vagyok, bevallom, de akkor is, először csináljon egy rendes oprendszert az MS és azután meg azon gondolkozzon, hogy milyen új célokat tűzzenek ki maguk elé, amit tényleg színvonalasan tudnának csinálni . (teli tüdős visszaszívás: XP-t szerintem gond nélkül nevezhetjük laza 6 év után egy jól működő, normális oprendszernek. Amióta feltettem SP2-t, nem raktam újra, igaz, kicsit lassú már registry és egyéb miatt, de no comment. Nekem ez most így tetszik!)