Eset Smart Security
  • user2009
    #105
    Sziasztok!

    Egy érdekes probléma kapcsán szeretnék segítséget kérni. Feltelepítettem az Eset Smart Security legfrissebb változátát, ment is minden, ahogy illik. Aztán másnap azt vettem észre, hogy az Opera (10.10) böngészőben nem működnek a Google szolgáltatásai. Se Google kereső, se GMail, semmi. Rengeteget járkáltam a neten utána, de nem jutottam semmire. Végső elkeseredésemben, kikapcsoltam a Smart Security-ben a tűzfalat, s láss csodát, gyönyőrűen megy minden Opera-val is. Most bekapcsoltam a Windows-os tűzfalat, meg tettem fel sima Nod32-t, és megy minden. Fura a dolog, mert amúgy minden ment az Opera-ban addig is, kivéve a Google oldalait. (Természetesen próbálkoztam a Smart Security tűzfalával sokat, beállítottam kivételként az Opera-t, átváltottam interaktív szűrési módra, és engedélyeztem minden forgalmat neki, semmi eredmény.) Esetleg lenne valakinek valami használható ötlete? Megköszönném. Bírom a Smart Security-t, de, az Opera-t jobban. :)

    Kicsit hosszú lett, elnézést! Meg akkor is, ha esetleg ez már egy megoldott ügy, csak én olvastam itt túl keveset.

    Üdv. mindenkinek!