• htr93
    #6
    Szerintem a Sacred egy fasza játék, a bug-ok ellenére is.Keggyetlen szaggatások mellett is simán képes voltam jáccani rajtam. Habár ok, tényleg van 1-2 rossz dolog. a szigetnél én is tiszta idegbeteg voltam.Vagy a haldokló katona amikor vizet kér!Vasser!Vasser!De szerintem A sztorik is nagyon jók. A temetők főleg. Ritka jó játék. Bár ez már rég volt, és nem emlékszem rá jól, de ha minden igaz akkor a sötételfeknél van egy kígyószerű csaj egy talán szószerint 10 méteres piros kétélű fejszével. Amikor eljutottam oda, (a bátyám után) épp azt magyaráztam ( a bátyámnak), hogy de fasza lenne ha eldobná a fegyverét. ÉS ELDOBTA és tudtam használni!!!! a sebzése nagyon szar de akkoris. Ja és az itt gáz volt hogy nem kétkézre fogtam, csak simán ütöttem a kezemmel támadáskor, és a fejsze meglendült, szóval ez elég gyenge mutatvány, de azért még odabasz!Na mindegy, a küldetésekről még annyit, hogy nekem a nyúlfóbia, a strici, meg a többi küldetéses sztori is bejön... ja, és a diablo2 örök és halhatatlan, akárcsak az én megboldogult druidám... 74-es volt.
    És nem szörny( na jó, párszor poklon azér azok is,főleg ha immunisak a fizikai támadásra)hanem egy winchester formázás végzett vele.