• n0k0m
    #6
    Nem kell, hogy feltetlen politikai erdek huzodjon alatta. Egyszeruen be akaranak vonni egy nagyon nagy reteget az IT iparba. Lehet, hogy nektek a nyugdijasrol az otthoni 30000 huf/ho kisnyugdijas jut eszetekbe, de nyugatabbra nem problema nekik venni IT cuccokat. Amellett egyaltalan nem halott otlet, ahogy 50 eve a TV volt a sztar most az Internet jarja be ugyan azt az utat. Egyebkent szerintem pozitivan hathat a nyugdijasokra, ha elkezdik az internetet hasznalni (kozosssegibb/interaktivabb mint a TV). Nem beszelve az egyedul maradt idosekrol.

    Mas kerdes, hogy a magyar IT oktatas egy humbuk, ECDL/szamitogep kezeloi vizsgakon nem tudom, hogy sirjak vagy nevessek. Ki ne latott volna magyar sztech tanart ... Tiszteletem a kivetelnek, de a nagytobbseg inkabb szedne krumplit.

    Ehelyett mindenkinek azt mondom, hogy maga tanitsa meg idos szuleit, ha megtehetik, hogy e teren fektessenek be. Ha pedig Kozel elnek egymashoz mibe telik atdobni egy internet kabelt, vagy vezeteknelkuli halozatot. Egy internetezesre alkalmas szamitogepet pedig fillerekbol lehet osszedobni.