Kertészek életét megkeserítő rágcsálok
  • Rash87
    #104
    Igaz...Most kezdjek kontrázni? :]
    "Lelőni, megmérgezni, felrobbantani, darabokra felszeletelni, vadászni rá (nem lehet valami finom íze) nem lehet."

    Ez azért durva :D Nem felrobbantani akarom(főleg nem én),de menjen a mezőre,ott nem bántja senki se:)

    Én csak a saját véleményemet mondtam,miért baj?
    Csak annyi,hogy ez a dolog:
    "Több idő beszerezni a szükséges eszközöket, meg hajkurászni a vakondot, mint rendbetenni a kertet és megvárni míg magától odébbáll."

    Én mondjuk lesz@rom a vakondot... Meg a kertet is,csak néha apám megy a kertbe kapával akciózni xD De mikor több hétig ottvan a vakond a kertben,több fa szárad el,mert a gyökerénél nincs már alig van föld,mert kitúrta onnan,vagy mi,kicsit idegesítő még nekem is...Pedig engem naon hidegen hagy,de ha már faterék annyit küszködtek a kerttel...Ettől függetlenül állatbarát vok,inkább mondom,hogyha megfogja(élve :D) akkor inkább vhol máshol engedje el,vagy dobja át a szomszédhoz Nah jó nem,de a lényeg,h ne itt túrkáljon a kertbe,nem fog elmenni magától...!,még jól érzi magát,mikro már az egész kertet úgy taccsra tette,utána biztos elmegy.