• rivi
    #111
    Hát én oszinte leszek en nekem tetszik a warcraft is es akarmilyen ilyesmi de szamomra mindig is a C&C sorozat volt a legjobb en mindel annyit jatszottam hogy az mar sok volt foleg a generalsal es meg most is a gepembe es haverokkal nyomatjuk neten a tiberian wars sztem egy nagyon-nagyon jora sikeredett jatek nagyon el van talalva a csatak amiket lehet benne csinalni messze leveri a warcraftot es a kedvenc starcraftotokat szoval es nincs az atjozott hulye limit hogy nics eleg hus max lehet 30 egyseged (warcraft XD,stb.) es sztem a game nem eppen a legkonnyebb mar meg se haragudjatok a noddal mikor a research labot kell megvedeni es a ellen fel akkora a azrennal rendelkezik hogy az mar durva es 60 tankal mentem es orultem ha a GDI bazis kozeleb jutottam szoval errol ennyit es nem tom nektek mer fobiatok osszehasonlitani 1 1000es evet gamet (starcraft XD ) 1 ilyennel ez veri azt es en 17 eves vagyok es gameltam stacrraftal szoval errol ennyit ne jatszatok vele ha nem tetszik en se starcraftozok XD de war3 es frozne throne gepembe van de akk is C&C-zek es a generals es tiberian wars a best !!! Ja es meg valaki azt írta hogy keves benne a fejlesztes hat elegge sajnallak ember mer sztem ez a fejlesztes ami benne epp eleg TE mi a francot akarsz 1 olyan gameba meg fejleszteni ami mar alapaba a jovobe jatszodik es mondjuk mi a francot akarsz fejleszteni meg olyan tankokon mint a mammoth vagy a predator te jo eg ember ez a game igy jo ahogy van má meg se haragudj mint mondottam ha nem teccik ne jatszal vele en se starcraftozok es nem is mondom le mint ahogy ti itt teszitek szoval... Nem tudom megerteni nektek ez a sorakozas hogy beultok 1 helyre es ha nektek nem tetszett alapbol sarba tapossatok... hat ti is aztan vagytok emberek LOL nekem vlmi nem tetszik nem kezdem el mindehol szidni de ti aztan... ahh ennyi volt...