Egy kevésbé ismert Hungaricum!
  • gadna
    #27
    "Az, hogy titeket nem érdekel egy, ma már lassan történelemmé váló ételünk csakis a mostani generáció érdektelen, sem múlttal sem jövővel nem törödőmségének köszönhető.
    Amikor megnyílt a topik szinte biztosra vettem, hogy idecsődül az sg-sek taknyos, éretlen csoportjának egy része és kritizálni kezd.
    Ez nem a te hibád gadna."

    Ebben tökételesen egyetértek! Azért másnak is van igaza persze hogy hogy van benne reklám cél, de viszont ez tényleg egy hungarikum, úgy hogy a reklám cél itt már kérdéses, mert aki mutat nekem egy ilyen terméket magyarországon kívűl, annak kezet csókolok. Viszont a mai uniós szabályok szerint nem lehet forgalmazni a terméket ahogy egykoron forgalmazták. Ebből azt akarom kihozni ha a kolbászt ha már becsomagolják, akkor az már nem hungarikum? Na mindegy.
    És a téma címe azért hungaricum, vagy hungarikum, ahogy tetszik, mert maga a termék tényleg egy hungarikum!

    Úgy hogy a következtetéseket levonva:
    - A téma címe azért az, mert tényleg az!
    - És tényleg egy kulturális örökség, mert aki egy kicsit is utána nézne a háterének, az nem mondana ilyet, hogy nem az.
    - Az meg egy kibaszott nagy hülyeség, hogy pl. a Cannon fizett az sg-nek, ezt csak a hülye gyerekek hiszik.
    - ÉS A LEGFONTOSABB: AZ OLDALT MEGNÉZNI, FŐLEG MEG RENDELNI EGYÁLTALÁN NEM KÖTELEZŐ!!!!

    Szóval értem én a megnyilvánulásukat, sőt el is fogadom, de azt viszont nem értem, hogy egyszeri ránézésre hogyan tud valaki ilyen gyorsan véleményt mondani. Ez egy kicsit felületes!

    Na ha valaki tényleg utánanéz ennek a terméknek, csak akkor írjon topikba. És kövesettek meg mert, pl. tokaji aszú egy hungarikum és ha arról van szó, azt nagyon nem mondják, hogy reklám.
    Miért?
    Mert a miénk és büszkék vagyunk rá.
    És ha most felhozok egy terméket, amit nem ismertek, akkor már az nem is lehet az?
    Tehetek én róla, hogy csak nagyon kevesen foglaloznak vele?