• moralosan
    #3246
    Na beírok mert miért ne.

    Önjelölt szociológus vagyok, úgyhogy bele szoktam nézni egyes fésülthajúak profiljába, főleg azzal az okkal, hogy megnézzem a zenéket amiket hallgatnak.
    Azt vettem észre, hogy manapság gecijaou indoknak találják sokan azt, miszerint benyom a profiljába 3 darab legpopulárisabb metalcore/hardcore/screamo zenekartól a 3 darab legpopulárisabb számot, majd leírják magukról, hogy "Lehet, hogy emo-snak nézek ki, de én nem vallom magam annak, úgyhogy ha ez a véleményed akkor bekaphatod". Jelentős része azt is melléírja, hogy "utálom a kopasz fültágítós hc-s buzikat", MERTHOGY a stílus amit ő képviselne, na bizony ahhoz nem illik a kopasz fültágítós stílus. Mert lehet úgy kinézni igenis hosszú hajjal, hogy ne nézzenek az emberek imósnak, csak nem kell hozzá a Speed-be menni pulcsiért meg cipőért...

    Lényegében azt akarom mondani, hogy mostanában ez is egy rohadt népszerű indok... Amúgy nincs nagyon bajom azzal, ha valaki úgy néz ki mint egy imós, csak mindig az a statikus, plasztik giccs amivel tele van szórva az egész ember, de csak azért, merthogy ő igaz imó. Például ezek a rohadt művészi képek, ahol csak egyes színek vannak kiemelve, minden más fekete-fehér, a versek amiket mindenki tud írni, és kb. annyi a szókincs, hogy: halál, éj, nyugalom, kés, vér...
    De mondom, ha meglátok egy imós KINÉZETŰ embert nem fog egyből füst áradni a nyakamból. Lényeges, hogy kinézetű, ugyanis szerintem egyszerűen nem természetes egy ember számára, ha nyomja az önsajnáltató egoizmust meg a halálvágyat. Depressziós lenne? Szerintem egy depressziós embernek már rohadtul pont nem az lesz a legnagyobb problémája, hogy sztréjtedzs, meg hasonlók.

    Csak EZ a gáz szvsz, písz.