• Bammy
    #141
    Attól függetlenül hogy énis ebben a korban vagyok, nem vagyok ilyen emo vagy mi a rák, meg semmi divatge3ci. Őket is szánalmasnak tartom...és az összes hasonló pöcst. Érted, 14-15-16 évesen azt mondják hogy depressziósak? H definiálni kéne a depressziót nem tudnák...engem most hagyott el a barátnőm. Eelég rosszul viselem de Istenem msot attólmég nem megy el az életkedvem! És ezek a pöcsök meg itt izélnak...holott lehet hazamennek, anyuka apuka boldogan élnek,a tesót felvették a harwardra, finom rántott hús van vacsira a több millás kégliben, csak épp kis pici emo baba a depressziós. És vajon mitől? Mert ez a menő. Feketében járnak, ilyen hajuk van, és ők nagyon szomorúak...ahelyett hogy normálisan öltözködnének, és élveznék az életüknek ezt a korszakát! Szerintetek milyen lehet annak az embernek akinek tényleg nagyon sok oka lenne akár az öngyilkosságra is, de erős és nem tezsi, és látja h a sok pöcsfej tizenévesnek akinek minden a segge alá van rakva, azok meg tezsik a szomorút és a deopreszsióst...ezeknek az kéne mint a fűrészben. Olyanon átesni, ami igazi szenvedés, utána azthiszem értékelnék az életet.