• concrete
    #35
    "Nemrossz!
    Én mint amatőr nekem 100-ból kb 40 sikerül! Sok sok tényező kell hozzá,hogy megfelelő képet kreáljunk a masinánkkal..................... "

    Az hogy a képek élesek lesznek, nem lesznek túlexponálva, és nincs rajta technikai hiba, nem jelenti azt hogy jól sikerült, makacsságod miatt arra csak lassan fogsz rájönni hogy nem minden képed istenkirály ...

    "Gyakorlatilag te egy pixel vadász vagy?"

    6mpixel alatt a kép nemkép, ez így 1024x700-ban értékelhetetlen, ilyen képeket 1998-ban a corel adott ki cd-n tonnaszámra. normális, 1280x1024-es hátteret ez be sem takar (nemhogy egy prof 1600x1200-ast)

    "Ez a fényképező amatőr szinten egy profi!"
    igen, az kellene megérteni hogy mi az amatőr szint, mert ezt mindenki másképp képzeli el, ez nekem egy automata gép, ami nem hoz lázba ...

    "Ma nincs olyan ember a földön aki elégedett lenne mindennel.Így vagyunk mi magyarok is."
    itt nem nemzeti kérdésről van szó, hiába próbálod ebbe az irányba terelni a dolgot, egészen egyszerűen van egy, az egész világon elfogadott nézet a fényképezővel rendelkező emberek között, hogy ekkora felbontásban értelmetlen komoly képet postolni...

    akkor pedig ez nem komoly, akkor ... ez csak provokáció