KREATÍV embereket keresek!
  • gTWELVE
    #68
    Spec Szerintem egy olyan csapatra van szukseg, amibe mindenki mast csinal, nem kell 2 kreativ ember, mert esetleg egy nagyobb otleten nagy vitak szulethetnek, nincs orokke szinkron ket ember kozot, (majsd elmeselem mire gondolok) azt a kontrolt amire szokseg van egy fejlesztes soran meg a tobbi csapattars is meg tudja tenni.
    Tehet alapvetoen a megfelelo projekthez, mindenbol egy "szakember" kell. mert kulonben vita lesz. Atfogo tudas akar a masik szakteruletere is, hogy megertsek egy adott projekt munkafojamatat, es atlassak az egesszet, egymas keze ala tudjanak dolgozni. En biztos, hogy nem fogok igy vegetalni egesz eletemben. Relative az idom keves, de akar evekig is hajlando vagyok egy dologert kuzdeni, ha tudom, hogy ez az akaras a masikban is megvan, egyedul termeszetessen nem dolgozom. Nekem pl az izlesvilagom nem a legjobb, Gorsal-nak pl sokkal jobb, es az embereknek is jobban tetszik az amit o kreal, na most ha nekem nem is tetszik, megcsinalom amit o ker, mert tisztaba vagyok, vele, hogy mi az amibe nem vagyok, jo, es masokba is kelhet az a kepesseg, hogy engedjek a masikat szabadon dolgozni. Esetleg olyat is megcsinali amit nem fekszik neki annyira.. most tepek melozni, majd meg visszaterek a temara.