• Alexandrovich
    #170
    IGazából ez az egész marha érdekes. Szal, ha volt ősrobbanás, valóban, akkor mi volt előtte? És a semmiből hogy lett valami. Ugyebár elméletileg anyag nem keletkezik, nem tűnik el, csak átalakul, de, ha a semmiből lett valami, akkor ennek az elméletnek hibásnak kell lennie. ÉS, ha már sok ősrobbanás volt, akkor valamikor kellett lennie elsőnek, tehát azelőtt is volt a nagy semmi. De mi van, ha volt valami, ami midnig si volt. Az hogy került oda (nomeg hova). Szal sztem ezt marha érdekes kutatni, engem is nagyon érdekel, de teljes bizonyossággal, rájönni az ember soha nem fog, hogy mi volt. Igazából ebben az egészben az idő a nagyon zavaros sztem. Amúgy sztem az ember nagyon a saját világában él, és sztem sokkal kevesebbet tud, mint amennyit hisz, hogy tud. NAgyon el kéne rugaszkodnia valóságtól és a környezetünktől, és nagyon beállít agyunak kéne lenni ahhoz, hogy valóban rájöjjünk mi volt.Lehet, hogy ez az egész úgy volt, amit ma természetfelettinek nevezünk ( nem istenre gondolok), pedig mégis van tudományos magyarázata. Sztem sok víz lefolyik még a Dunán, mire ebben az egészben jóval előre haladunk, de lehet addigra a Duna is visszafelé fog folyni