• Devvo
    #23
    Annyira elegem van abbol mindenki szivja a kedvenc konzolomat
    de telleg
    kurvara
    Faszom a ps2 volt a leggyengebb jatekonzol a mostani generacioban,wii meg xboxnal erosebb lesz ugyhogy dogolj agyon.
    A sok fasz nyavalyog az ar miatt ami nem tudom hanyszor hangzott el hogy less than less than Az lgc meg egy csomo helyen,majd szept 14 akkor minden kiderul.
    Xbox360 jo konzol de azert ne essunk tulzasokba,75 ezer elvileg a core ami rosszab(sokkal mint a premium)Venni kell plusz cuccokat hozza es mindjar nem lesz 75.Saint Row egy fos sztem San Andreas tobbet nyujt annal es meg nagyobb is.Csak grafikai turbo tortent es mas sztori ennyi.Akkor ott van Hitman ami egyatalan nem latszik a 360-on olyan nextgenesnek,grandfather sem.Lehetnek multiplatformok mer annyit a wii is kifog tudni preselni magabol.A ps3 sztem meg az nem eri meg a penzet.Xbox360 erosebb gep nem vitatom de van ra par jatek amibol nem hoztak ki a maximumot.(Amiket mos irtam peldaul de ha nagyon akarok akkor meg keresek nektek cimeket.Azert dzson kedves birlak mer te vagy a kedvenc irom az 576ban, de azert meggondolnam azt a szoveget ahol osszehasonlitod az eyetoyt a wii iranyitojaval:)
    Nah a lenyeg aki idejon szidni a nintendo-t az dogoljon agyon.