• miilann04
    #1514
    na még a bl visszavágó előtt a vasárnapi meccsről.
    a harmadik gólban ekkotto és dawson sztem egyaránt benne volt. az elsőben meg gomes. szóval a vasárnapinál mindenképp jobb védelem kell holnap. ilyen meccseken nem kellene amugy pontokat hullajtani, sztem meglehetett volna a 3 pont, az utolsó 10 percben volt egy kapufánk, meg még vagy 3 helyzet..
    aki nem látta az mindenképp nézze meg az öf.-t, defoe 5 percen belül vágott két baromi nagy gólt, aztan később pavlyuchenko is ragasztott egyet.

    itt van két jó minőségű öf. is, az alsót ajánlom.

    kb 20 percet kapott lennon és bale is, érdekes, hogy bale a jobb, lennon pedig a baloldalon játszott, szal redknapp megcserélte őket, nem igazán láttam hatékonynak, mivel általába mindkettő inkább kifelé cselez, és megoldja sebességből, remélem milan ellen nem lesz ilyesmi próbálgatás. corluka felgyógyult, remélem inkább ő kezd, mint hutton. séültek tehát: king, huddlestone, woodgate, kaboul. vszeg kezd lennon, bale és vdv is, redknapp azt nyilatkozta, hogy támadó felfogásba fogunk kimenni. nyerni kell.

    Tottenham: úgy tűnik, Bale és Van der Vaart is vállalja a játékot a Milan ellen