• Ulvar
    #460
    Bizony a "Norvég Kiwi" alias Van Gisbergen...hihetetlen ügyes csávó, Új-Zéland új tehetsége. Az a baj hogy nagyon keveset kapunk Európa felé az Ausztráloktól, mint egy zárt közösség úgy viselkednek. Szerencsére megismerkedtem egy Ausztrál fazonnal és élőben nyomja a futamokat HDben! Egy a baj hogy hajnalok hajnalán kell kelni, de egy két srác is felszokott velem kelni és Team Speaken szoktunk beszélgetni a futam közben, hatalmas izgalmak vannak. Volt a tavalyi Bathurst, nagyon készültem rá, sör kóla csipsz pizza minden...hajnali fél2kor volt stream!!! és tudtam nézni HDben a futamot...6,5 órán keresztül ment a közvetítés és életem legjobb futamát láthattam. Az első körben volt a kedvencem kiesése, szegény Fabian egy körig se jutott és akkorát zakózott hogy csak lestem...élőben néztem hogy csak pörög és pörög még mindig nem áll meg...ordítoztam egyedül a lakásban bakker :D. Iszonyatos élmény ez a széria, még nézni is, és nem tudod megunni a közvetítést max a reklámok zavarnak be, de hihetetlen jó kommentátorok vannak. Amikor nem ugrik be Endurance futamokra akkor Mark Skaife szokott lenni a szakkommentátor, aki ennek a sorozatnak a legendája. Isteni show az egész, csodálatos. Szóval megértem hogy te is imádod, csak sajna Európában kevés a reklám értéke a távolság miatt...de aki fanja úgyis nézni fogja...Úgyhogy tarts továbbra is velünk