Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Barbicka
    #968
    Én ültem a Flying Circuson és a Top Scan-en is, de egyáltalán nem egy szinten vannak. Tényleg a Top Scan a legdurvább játék most a parkban, de valami hihetetlenül jó. Most az a kedvencem. Tök jó, ahogy össze-vissza megpörget, hát mondjuk sikítoztunk is rendesen:D. Mi először a Top Scanen ültünk és utána mentünk a Circusra. Számomra az nem volt félelmetes, inkább nagyon kellemes érzés volt, ahogy forogtunk meg minden. Kívülről tényleg durvábbnak látszik. Nagy kár, hogy kihagytátok, mert biztos tetszett volna. Legközelebb mindenképp üljetek fel rá;).
    Mondjuk én lány vagyok, de én is olyan vagyok, hogy bármire felülök, mert élvezem, ha ilyen durva dolgokon lehetek. Teljesen felpörget és jó kedvem lesz tőle:D. Minél durvább, annál jobb. Csak sajnos külföldi vidámparkba még nem tudtam eljutni, pedig amikor nézem az ottani játékokról készült videókat, mindig annyira vágyom rá, hogy kipróbálhassam őket és akkor egy csomó ideig az jár a fejemben, hogy de jó lenne oda elmenni:D. De legalább egyszer mindenképp elmegyek valamilyen külföldi parkba:D.