Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Octopus21
    #967
    Én szivesen elmennék veled, vagy veletek, de Nagykanizsán lakom, szal kb egy évben egyszer vagy kétszer jutok el pestre. Engem nem tart lúzernek a barátnőm, mert normális:) És nem is sértődött meg abszolút hogy nem ültem fel vele erre arra. Tudta hogy vannak félelmeim. Azért bevallotta hogy neki is megfordult a fejében ez mega az mikor fent lógott a levegőben:D Amúgy reggel mikor mentünk, tiszta para voltam, hogy huu fel kell ülnöm mindenre és rohadtul félek, reggeleizni is alig bírtam. Aztán bent mikor rájöttem, hogy semmi nem kötelező, meg ha csak arra ülök fel ami jól esik akkor jól fogom magam érezni. Így is lett. Az már máskérdés hogy magamat tartom lúzernek:D És érted pont a hajóra ülök fel én is, ami biztonságilag a legszarabb:D Meg máshogy sem volt nagy élmény. Felmegy fejtetőpre aztán megáll. A segged elhagyja az ülést, a feletted lévő vasban kapaszkodva nyomod magad vissza ugy hogy a kezeid remegnek, a térdedet ropogtatja az előtted lévő ülés ha magasabb vagy mint én. Ebben nekem semmi élvezet nincs. Viszont egyet nagyon bánok, hogy most a Top Spin-t kihagytam mert azon már 3szor ültem és azt tudom élvezni. Az olyan kellemes, eg ott nem éreztem ugy h kiesek. De most valahogy mégsem mertem. Pedig jó lett volna barátnőmmel együtt átélni azokat a dolgokat is. De a szokásos dolgokat nagyon élveztem: Torony, Hip-Hop, Break, Ikarus...stb. Basszus ami nagyon tetszett még az a spinning coaster:D Az nekem nagyon bejött. Első kanyarban már meglepődtünk:D Az olyan volt hogy azt hittük lerepülünk a pályáról:D Viuszont amit nem tartottam túl jónak, hogy a túlvilág kapujáért külön kellett fizetni még 300 forintot. Már a parkbelépő is foghúzás volt:D Ja a Top Scan-nél már a bátrabbaknak is el lehet gondolkodniuk:D Ránézésre most az a legdurvább cucc a parkban, de lehet egyszinten van a cirkusszal. Ezt olyan tudhatja aki már ült mindkettőn:) Barátnőm aranyos volt, megbeszéltük h a lazábbakkal kezdünk, aztán kezdtük a hullámvasuttal, hiphop, dodgem, majd a dodgem után meglátja top scan-t, azt mondja most menjünk arra:D Hát a szivem is megállt:) Mondom hááát én nem hiszem hogy megyek arra, de te biztos vagy benne?:D Akkor még nem láttuk hogy megy élőben , csak videon. Aztán oda is pattant a bejárathoz de a kezelő mondta hogy a nyitással babrál kb negyed óra még ki tud nyitni. Aztán ugye addig meg kiprobálta az extrém cuccokat mig visszaértünk volna és autánna már nem akarta mert sok lett volna. Sztem jól tette hogy kihagyta:D