Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Octopus21
    #920
    Szal ha majd 5ösöm lesz a lottón akkor soha többet nem megyek vidámparkba:)(Inkább veszek egyet):) Amúgy tényleg sokat járok kocsival, kb 7 éve, de még (lekopogom) nem volt balesetem. Sok autobalaeset történik az biztos. Én még repülőn sem ültem soha, viszont ha minden terv szerint alakul akkor jöv nyáron fogok, de attól is már most minden bajom van. Arra is azt mondják hogy a legbiztonságosabb közlekedési eszköz, mégis zuhant már le gép többször is:( Én mindig ugy gondolkodok sajnos, hogy mi van ha én leszek az az egy aki rontja a statisztikát?:D Na a lényeg, hogy tényleg kevés a vidámpark baleset. Jöv héten meg majd kiderül mire merek felülni. Amúgy meg igazad van sokszor érzem azt, hogy ha nem ülök fel valamire akkor attól kevesebb leszek a többiek szemében. 2006-ban spanyolban pont ilyen miatt ültem fel a Space Blaster-re ( asszem ti itt valami Ejection-nek nevezitek). De a lényege hogy egy két személyes gömbbe kell beülni és két magas toronyra kifeszitett gumi kilő a gecibe:D Na nekem ott volt halálfélelmem előtte. Viszont rajta meg biztonságban éreztem magam. Úgy tartott a vállpánt h meg sem bírtam mozdulni. De ott meg a gumi szakadhat el. És tudjuk hogy milyen gondokat okoz ha elszakad a gumi:D