Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Octopus21
    #909
    Sziasztok.

    Szeptember 12-én mennénk a vidámparkba (nappal). Remélem üzemelni fog aznap minden király játék. Minden évben megprobálunk egyszer elmenni a vidámparkba. Nem pestiek vagyunk szal most is csak 12-én tudunk elmenni, ezért szeretném ha azok a játékok mennének amik érdekelnek. A vidámpark oldalán láttam h többször nem üzemelnek pont azo:(
    Sajnálom h a Looping Starmár nincs meg a vizihullámvasút:( Viszont kiváncsian várom az uj dolgokat. A biztonságon én is mindig aggódok főleg a magasan és fejjel lefelé működő gépeken. Attól parázok hogy útközben kinyílik a vállpánt:) Illetékesek esetleg tudják, hogy erre mi az esély meg h mennyire biztonságosak a gépek?:)
    Már elhatároztam h mindenre felülök, de általában az van h ha meglátok egy ilyen extrém cuccot élőben meg hallom a hangját meg a sikolyokat, akkor szükségem van pár óra mesecsónakozásra, amíg rászánom magam:D:D
    LÉegjobban a flying circus érdekel. Aki ült rajt attól kérdem h biztonságosan tartanak a pántok? A trexen már ültem meg a top spinen is. Top Spine biztonságban éreztem magam, a trexen már kevésbé:( Vállam is fájt utánna. Előre is köszi a válaszokért.