Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #245
    Az volt kiírva elé,hogy meghibásodás miatt nem megy, de az volt a gáz, hogy kint a bejáratnál nem is írták ki, hogy nem megy, ill a titanicot igen (azaz álomhajó másnéven ugye? :) De pl a familia expressz is ki volt írva a bejáratnál,hogy nem megy, és közbe ment..:) Mondjuk szerencsére én a loopingot nem szeretem, de pl, ha valakinek az a kedvence, és bemegy nagy hévvel, és ott derül ki,hogy nem is megy, ebbe csak ez s gáz sztem,hogy nem írták ki. Én pl tuti agygörcsöt kaptam volna, ha bemegyek, és nem megy a break dance..:) Főként azért járok...:) Bár előszőr mondom így is roszul lettem, hogy a t-rex nem ment előszőr...:) Én meg arra gyúrtam 3hete...:)

    Ebbe lehetne igazság, dehát valószínű nem akarok odamenni a vidámpark vezetőjéhez, hogy te figyel már, a neten van egy hgkj nevezetű srác, vagy lány...? :), ő aztán olyan titkos infókat adott ki,hogy ihhaj...:), de pl olyan jó lenne egyszer bele látni a kulisszák mögé, hogy működnek belülről a gépek stb, és ha lenne valaki, aki ott dolgozik, és esetleg meg tudná ezeket mutatni...:) De ez csak egy példa volt :)