Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #238
    Látom egyszerre írtunk, mert az első leveledben kérdezgetted, amit épp leírtsm :) Az a baj épp ésszel felfogom,hogy nem fogok kizuhanni, de egyszerüen valahogy mágis bennem van, mikor fejjel lefele lógok a nagyvilágnak...:):) Én amúgy tényleg gyengébbre számítottam, azt hittem tényleg majd csak ilyen gyomorforgatós érzés lesz, de azt abszolut nem éreztem, annál rosszabbat....:) de utólag tényleg jó...:) Meg ott is vigyorogtam végig, de belül azért picit féltem...:):) Mert ugye mikor nem számítasz rá....:) Jaja meg is kérdeztem még 3fele lesz-e t-rex, és mondták,hogy elképzeéhető, aztán lett is. :) de üvölteni nem üvölt, de zene ment :) Jaja én is azt írtam, hogy nagyon szép kivilágítva, nagyon jó a szín összeállítása. mi még világosban ültünk fel fél7fele. Kár,hogy nem a break dance utsó kört nézted, az tényleg nagyon jóó volt, de amúgy épp hogy felekrültünk, mert beszállt mindenki mi maradtunk pont elsőnek,akik már nem, erre bemondta az ürge,hogy ezaz utsó kör,so senki ne üljön egyesével, had férjenek be minnél többen, és ugye megürült így vagy 3kocsi,so bejutottunk..:) Te ma hol dolgoztál? Mert valószínű találkoztunk, mert majdnem mindenen ültem...:):)