Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • BreakGk
    #1139
    Hát sziasztok kedves Fanatikusok:D
    Örülök ennek a hozzászólásnak: Lényeg, hogy kinyitunk idén is. Hiába volt a szeretett média össze-vissza cikkezése, nem gátolt minket semmiben. A gépekkel kapcsolatban annyit fűznék hozzá az elöttem szóló kedves munkatársam "kisregényéhez" hogy sok éve várt felújítások történtek meg télen. Például a Break, illetve a Top Spin esetében. És még a T-rex-en és a Spinningen is korrigáltak:D Mindenképpen azon vagyunk illetve leszünk, (és ezt szerintem munkatársaim nevében is mondhatom), hogy értetek dolgozzunk, a ti vigyorgó fejetekért:D Sőt... Magunk miatt is... Mert ha nem tartanánk ki, mi, a Park mozgató rugói, akkor nem nagyon lenne az a szellemiség, ami megvan. De befejeztem a dumát. Majd beszélnek helyettünk az élmények, és a ti pozitív megítélésetek. Most jöjjön egy sokatokat foglalkoztató információ...:S
    A Top Scan-ért tényleg kár, de erről nem mi tehetünk, mert felettünk álló hatalom döntése volt. Reméljük sokatokkal találkozunk idén is. Mi ott leszünk, és várjuk a régi, és leendő Vidámpark fanatikusokat !:D
    Lényeg ami lényeg... Remélem, hogy ti is ott lesztek, és még sokan mások is:D :D