Aion-MMORPG(F2P)
  • TQ cheater
    #446
    Hali!

    Kösz,hogy megtudtam,mi a grind.Én sem szeretnék egy olyan játékot,ahol csak ez megy.Jövö évben megyek 8.-ba,ugyhogy sokat kelll majd tanulnom,nem is lenne idöm 16 orát játszani.Viszont még mindig nem értem,hogy lesz a játék grind nélkül renszerezve.Egyáltalán:ha nem "100 béka" qestek lesznek,akkor mienek.Félek,öszzeomolhat a rendszer.Viszont,ha sikerül nekik mégis a jo rendszer kialakitása,szerintem világsiker várhato.

    Az UI-hoz:Nekem tetszik.Bár mindent alulra raktak,de ez megszokhato.Tetszenek a "tojás formák":).

    Video+skillek:A video jól sikerült,bár(Mivel az elöbb beszéltünk arrol,hogy elvileg nem lesz grind),ezért a party-n kivül nem mutatja meg a játék lényegét.A skillekeffectek rohadtul tetszenek.Azt nem tudom,hogy erröl már beszéltek-e,de arra kiváncsi vagyok,hogy hány skillet lehet berakni a bar-be(bár ez elvileg nem olyan fontos,de remélem nem olyan lesz mint a wow,hogy van 2millió skilled és már nem tudod meiket nyomd meg,és hogy hova tegyed öket),ezért én a GW stilusura szavazok(megadják mondjuk hogy 10 skillt lehet berakni max a barba),ez azért jó,mert lehet a skillekkel variálni,és ezért buildek alakulnak ki minden kaszthoz,és így még többet lehet taktikázni.