Aion-MMORPG(F2P)
  • Lyan Kyj
    #395
    a 8perces videt ajánlom (YT kereső, vagy a számtalanszor beszúrt link), ott van a végefelé egy hosszabb szárnyas harc.
    Abból ítélve sztem lesz Target-lock, vagy egy külön gomb, amit abban a vidben többször is használnak:
    Harcolnak, és hirtelen az egyik bukórepülésben, nagyon gyorsan elhúz a csapattól, majd megáll. A másik ugyanezzel a módszerrel követi, szal sztem ez direkt erre van.
    Másik, a már említett fizika. Manuális dodge, evade is lehetséges, plusz ugye ott van a környezet (fák mögé bújás, gravitáció, időjárás, blabla). Szal ezeket ki lehet használni.
    Sztem a fent említett repülősi manővert direkt amiatt rakták bele, h rendkívül gyorsan odaérj az ellenhez. Legalábbi én ezt szűrtem le anno a vidből.
    Ha föld-levegő harcra gondoltál, akkor passzolok, erre én is kiv. vagyok, hisz akkor akár végigtarolhatnám repülve az összes földi mobot. Sztem vagy lesz vmi spell, ami semlegesíti a szárnyakat, vagy majd megmagyarázzák a történetben. De akár az is elképzelhető, h lesz engage gomb, és akkor gyorsan elrugaszkodva a földtől, máris ott vagy. De ez inkább a játékoson múlik, ha nem látja, h jön az ellen, az az ő hibája.