Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24152
    Pedig fog, es ez nem gepfuggo, szarul van megirva. Nem tudom, milyen konfigod van, de nekem a procim az erosebb, a ramom az 16gb hyperX 1866, videokarim gtx 970(4gb ddr5), es azon is beszaggat ha jon vki. Vagyis mar nem, mert halisten letoroltem ezt a viccet a gepemrol, jon B&S es mar nem kell ezzel szenvedni(asszem 6 ev tenyleg eleg volt belole:DD ) meg massal sem:D De egy utolso tesztet csinaltam azert Aionban hogy az uj gep mivel jobb az elozonel, es hat persze sokkal jobb, de azert ha enemy jon szembe meg siege, az maxon meg ezzel sem megy. Pedig amikor Aiont csinaltak(asszem 2006-7 korul kezdtek fejleszteni..), akkor olyan gep mint az enyem a NASAnak sem volt meg:D Bar erdekes mod koreai videokat nezve ott meg nincsen ilyen problema, tehat akkor most sajat magam ellen ervelek, lehet hogy akkor az itteni "kiszolgalassal" lehet a baj..?! :D Bar szerintem mind1...De viccesnek tartom, hogy az en konfigommal nem tudtam elerni 80 fpst sem, bar igaz, hogy a monitrom 60hzes csak(igy nem is lattam volna kulonbseget), de akkor is, maga a teny. B&Sba meg sokkal jobb volt az fpsem, mikozben a grafikaja is sokkal jobb...