Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24138
    Na hat az eddigi par info az 5.0rol ami igy hirtelen eszembe jut videokbol: Vegre lehet majd lvl 66tol statokra pontokat kiosztani , sot, nem csak statokra, hanem skillekre is pontokat ! Tehat a skilleknel nem az lesz mint a mostani encsizesnel, h a manafogyasztas csokken meg a cd, hanem pl egy sebzo skillnel no a dmg erteke!! Es ahogy elneztem nem csak stigmaskilleknel van encsizesi lehetoseg! Sokkal gyorsabban lehet majd repulni mint eddig , es ahogy nezem tobb lesz a repulos zona is. Lesz uszas, vegre sikerult megcsinalni ugy 7 ev alatt...:D A max szinthatar meg nem tisztazott, sokan azt irjak, hogy el lesz torolve a lvl cap, es akarhanyas lehetsz, mint Lineage 2ben mar megcsinalta nc, de ez meg nem tuti majd kiderul. Az uj class kicsit erdekesnek tunik, azt lehet latni, hogy mind a 4 elementet tudja majd hasznalni, ossze-vissza teleportalgat es nem latok fegyot a kezeben...majd kiderul. Az itemkezelo felulet teljesen megvaltozott, igen faszanyos pl amikor encsizik az ember. Skillekrol egyenlore semmi, amikor 66ra lep az ember, akkor egy passiv skillt kap mindenki de nem tudni mit tud, normal skillekrol semmi meg...A szarnyakat is lehet majd ezutan encsizni, varhato volt..:D Nyilvan csomo uj insta, gear meg egyeb item bekerul. Osszessegeben az ami nekem nagyon tetszik, hogy lehet statokra meg skillekre pontokat osztani, igy igy vegre lesz lehetoseg arra, ami eddig aion legnagyobb failja volt, hogy kulonbozo buildeket lehessen kirakni 1-1 classal. Mert eddig max gear alapon ha vmit kitett az ember azzal tudott varialni, 1-2 class volt csak aminek stigmakat kellett valtogatni, tobbinek mindig ugyanaz a variacio volt a legoptimalisabb, remelem ez most valtozik es tenyleg sok lehetoseg lesz benne, es eleg lesz egy geart kiszedni egy karinak, es a statokkal-skillekkel lehet annyit varialni, hogy az fasza legyen. Habar remelem..., mire 5.0 hozzank eler, valoszinuleg mar fel eve B&Sozni fogunk ..:D De attol meg nem baj az, ha jo iranyba halad a game
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2015.10.29. 07:57:23