Aion-MMORPG(F2P)
  • aionfan
    #24097
    Sziasztok!
    Újra akarom kezdeni a játékot, mert azon kaptam magam, hogy a kedvenc mmo-m helyett megint aion pvp videókat nézek.

    Egyszerűen nem tudok dönteni, könnyen kezelhető, mégis erősre megcsinálható karit szeretnék, akivel megállom a helyem ha rám ugranak.
    Nem hivataloson kipróbáltam az SM, gunner, assa triót, de valahogy nem éreztem, hogy az én kasztom bármelyik is.
    Úgyhogy még nem dőlt el, de ha írnátok pár sort a három új kiszemeltről megköszönöm.
    Gladi, cleric. bard

    Teljesen más világ tudom, a Gladit sosem próbáltam vidik alapján nagy tömegben is szépen aprít, döngöl, tör, zúz bírja az ütést.... nyilván előnye hátránya megvan, cleric meg kb. halhatatlan és pvpben nagy zúzások közepette bár elsődleges célpont nem mindegy h kb. nem lehet leölni vagy 3 skilből fekszik......titkos favorit a bard, sebez és gyógyit átmenettel......tudom h nekem kellene kitapasztalni és a fő szempont h nekem feküdjön, de ha adnátok egy pár soros támpontot merre induljak el megkönnyítenétek a életem....

    Tehát alapoktól, főleg pvpre, egy szórakoztató kari, aminek nincs 8ezer skillje, jó a DPS-e, de nem papír és behozza azt a hátrányt hogy hónapok kellenek mire érdemben tudom majd használni, de kárpótol hogy relative egyszerűbb, de mégis életképes kari.
    magam részéről picit a bard felé hajlok talán gladi....segitsetek pár sorral,

    Köszi.

    ui:
    Sosem voltam nagy játékos de most mindent az alapokról felépítenék hobbiszinten egy jó kis karit.
    Utoljára szerkesztette: aionfan, 2015.09.17. 13:16:15