Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23885
    ebbol a videobol amit leszurtem ranger boostot 4.8ra: gale arrow 2X repeatable, es 8sec cd helyett 6 sec. Fleshcutter arrow(swift shot chainje) cdje 15secre redukalva,asszem 24 volt eredetileg. Jo kis skill, 10%defet leszed, templarok meg gladik ellen hasznalatos...Akkor ugy nezem, h mar hideban is felscrollozhatja magat a ranger anelkul, h kijonne hidebol, de buffolas hatasara kijon, legalabb is ezt vettem ki,h csak scrollozasnal nem. Az eddig total haszontalan agonizing arrowos buildet is hasznalhatova probaljak tenni, sok skillnek igen szepen leredukaltak a cdjet:agonizing arrow,explosive arrow stb...Azt gondolom mar tudjak akiket erdekelt a tema,h 4.8ban az osszes eddig egy cdn levo ranger skillt (bestial furry,focused shot,hunters eye,dodging ,aiming,strong shot) ezentul majd fellehet tenni egyszerre, nem csak kettot ezek kozul.Tovabba az eddig remove shock chainje kent hasznalt(hasznalhatatlan ezmiatt..) seizure arrow, ami hpt tolt vissza es egesszen jol is sebez,ezentul fele akkora cdje lesz,es nem remove shock chain, hanem dodge utan lesz hasznalhato,tehat focused eva aztan adj neki. Bar nem tudom milyen modon valtoznak majd a statok, de tegnap neztem egy koreai ranger videot, ahol sracnak 3400 evaja volt, es a tobbi statja is elfogadhato volt tehat nem eva buildes.::DD szal lehet meg focused eva nelkul is jo eselyel evadelunk majd. Aztan van itt meg egy olyan skill, ami szinten total haszontalan volt eddig, olyan targetra lehetett raloni ami be van stunolva,es erre ment ra ket gyengebb es egy erosebb(finishing arrow) loves,na most az erosebb lovest kulonvettek, nem kell elotte elnyomni a ket rovidebbet, illetve nem kell,h stunban legyen az illeto, viszont ez lesz most a remove shock chainje, es ha ellovod stunolsz vele, szal hasznalhatobb lett, bizonyos szitukban ezentul erdemes lehet majd elloni a remove shock chainjet. Akkor van egy skill,darkwing arrow a neve, es ennek volt egy erosebb stigma valtozata,ami ugye hasznalhatatlan volt, mivel h senki nem hasznal el egy stigma slotot az miatt,h az egyik skillje vmivel erosebb legyen. Na ezt az erosebb stigmat alapbol megkapjuk, persze meg sok mas stigma skill is alap skill lesz(silence,sleep,speed of the wind stb..). Tovabba csokkentettek a ranger skilljeinek animacios idejet,magyarul gyorsabb lesz az attackpeedje. Az biztos, h a rangerre mar ra is fert egy kis boost, nem tudom tobbi class miket kap majd meg,de ugy tudom rangeren kivul a bard(hat ennek nagyon kellett), a gladi meg assak amik boostolva lettek, tobbi az kb stagnalva marad vagy minimalis nerfen megy at, de erdemben alig valtozik majd.Persze azoknak nem jartam utanna, lehet meg meglepetes, de eddigi olvamanyaim alapjan. Szal ranger vegre kapott is,nem csak annyi h nesze semmi fogd meg jol, mikozben a tobbi classt az eddigi patchek alatt szarra tapoltak, a ranger ugy lemaradt,h mar tenyleg csak a szarabbul gearelt emberek ellen van erdekes pvp,de ott sem mindig...A statok alakulasara is kivancsi leszek meg, mert ez szep es jo,h a dpst megnovelik, de a tulelo kepesseg egyenlore meg nem bontakozott ki szamomra, amit igertek. De hat messze meg egy teljes 4.8as patch notes, amiben minden le van irva, remeljuk jo dolgok lesznek. Az biztos, h lattam mar videoban 3.6k magic supressionos sorcit, szal lehetnek meglepetesek a statoknal..:P