Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23831
    de most azert eleg szepen felbasztam magam...ha mar assarol van szo...annyira idegesito, hogy a botokat ugyan kiszedtek a jatekbol, de a csitereket benthagytak. hat faszom jmrben az elozo menetben ugy kikaptunk h az vmi eszmeletlen. de nem is ertem, bemegyunk fullos ptvel,van tank,2 sm meg dps is boven, elegge jo gearben is voltunk, mondjuk a 6 emberbol 4 total fullosba minden 15on stb...a maradek is 1-2 part hijan fullos, es jon az enemy, olyan szinten vegigsetalnak rajtunk,mintha tegnap kezdtuk volna...akikkel bementem,mindenki mar eleje ota tolja regi ismerosok, es akkor van az enemyben egy assa,aki scrollok es buffok nelkul,mivel a 2 smunk dispelezte,ugy levert 2 embert egymas utan,koztuk engem,ahogyan azt a szerver legjobb assaja full buffban sem tudna megcsinalni,galiana. nem is az,h nah vmi szoros fightban alulmaradunk, hanem semmi kozunk nem volt az egeszhez,pedig meg a gp setupunk is sokkal jobb volt,de kozulunk mindenki instant halt,meg a suptis sm is, es nem volt AT,h leszedje a suptit szal erthetetlen...akire target ment az instant halt, de ugy,h kozben az enemybol senkit meg sem karcoltunk...felfoghatatlan,amikior eyeban fightolunk, egy ilyen gpvel kb 2 fullos-toppos ely ptt lebaszunk lazan,a szero legjobb elyjeivel...hat az agyam megall,es kb mostanaban ez minden masnap eljatszodik. tudok olyan csitekrol, amiket lattam "hasznalat kozben",es majd elalt a szavam,h basszus,ez meg mi ....de azt hittem,mivel telen nem talalkoztam nagyon olyannal,aki hasznalna,nyilvan nem sok van, erre kb 4jmrbol 1ben olyan enemyk vannak, akik bezony fullosan hasznaljak azokat a dolgokat amiert en levagnam az osszesnek a faszat tobol