Aion-MMORPG(F2P)
  • Berin01
    #23719
    Mala meg Vicodine is játszik már a gamevel a kezdetek óta tehát ők és a hozzájuk hasonlók biztos hogy új karit is 1-2 hét alatt felröptetnek 65re, és ott gearelödnek. minek szarozanak ugye:)
    Viszont beleszaladtam nagyon sok olyanba aki 2-3 hónapja játszik felhúzta a kariját 65-re 1-2 instaba volt max és a karakterét nem tudja használni mert a skillei felét nem ismeri, a karija dolgát nem tudja.Az unalmas instak szerintem hasznosak fölég az újaknak , és igencsak összetud szoktatni egy csapatot is, tény hogy 50 alatt kb semmi nincs, de a felett szerintem egy új játékos, aki fejlődni ismerkedni akar a gamevel, ne szaladjon fel 65re mert csak elmegy a kedve az egésztől, mert a gearje szart nem fog érni senki ellen, és ha lenne is gearje ,a játéktudása miatt (tisztelet a kivételnek) úgy lenyomjak bélyegnek hogy elmegy a kedve a játéktól.Annyi a tartalom a játékban hogy aki újonnan jön a 10dét nem látja és eligazodni nem tud hogy mit kéne kiszedni mivel érdemes foglalkozni és mivel nem.
    Utoljára szerkesztette: Berin01, 2014.08.11. 15:00:39