Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • karajjj
    #1455
    ilyet sem csináltam még, de gyorsan azért értékelném a csapatot 1-től 10-ig, ahogy azt nemzetközi szinten szokás

    Lloris (6): volt egy-két neméppen profihoz méltó megmozdulása, de amikor kellett, a helyén volt
    Sagna (5): az elején semmi probléma nem volt vele, de a vége felé, mintha elfáradt volna és sorra balfaszoskodott
    Abidal (5): semmi olyan nagyobb dolgot nem vitt véghez, jól teljesített a védelem közepében is szélső létére
    Gallas (6): a védelem vezére volt most, amikor Sagna, vagy Abidal elkalandozott, ő akkor is ott volt
    Evra (6): csapatkapitánytól elvárható teljesítményt láttunk ma tőle, többször kísérte a támadást és voltak meghatározó passzai is
    Diaby (6): szintén nem lehet panasz a játékára, még fekve is harcolt a labdáért és öröm volt párszor látni, ahogy 2-3 megforgatott védő után még egy pontos passzra is futotta tőle
    Gourcuff (5): hát nem a legjobb meccse volt, az tény, de pozitív dolog, hogy legalább próbálta odatenni magát, még ha nem is sikerült
    Toulalan (6): volt pár értékelhető labdaszerzése és a passzokkal is legtöbbször megtalálta a társakat, sokkal inkább úgy tűnt a vége felé, hogy ő veszi át Gourcuff szerepét az irányító poszton
    Govou (4): akármennyire is szeretem a srácot, ez ma nagyon lecsó volt tőle... a második félidőben mintha az öltözőben maradt volna
    Ribery (5): semmi olyan hűdekomoly dolgot nem mutatott ma, volt 1-1 szép megmozdulása, mint pl Govou kihagyott helyzeténél, de azon kívül eltűnt ő is
    Anelaka (5): ő is olyan semmilyen volt most, amit tudott, kapura (vagy legalább arra felé) küldött, de tőle ma gólokat vártam!
    Henry (4): nem értem ezt a cserét, Maloudát hoztam volna helyette, ők legalább Anelkával érzik egymást a pályán, raádásul a gólhelyzetét is kihagyta és az utolsó utáni percben úgy rúgta a szabit, mint nagymuterom...
    Malouda (6): beállt, tette a dolgát és színt vitt a támadásokba
    Gignac : őt nem értékelném, mert nem sokat láttunk most belőle, de az tuti, hogy több időt érdemelt volna ma, bizonyítani akart