banner
GM anyavállalat gyűjtőtopikja
Opel/Vauxhall/Chevrolet/Holden/Cadillac

  • Norby646
    #6206
    Értem, hát meglátjuk, még kitalálom hogy legyen. Mondjuk marhára belezúgtam ebbe a típusba, ha omega lesz akkor csak nagy motoros, fullos, vagy az aminek a címét megadtad, vagy a 2.6-os, ha már lúd legyen kövér alapon. Meg kurvára hiányzik az érzés amikor az ember odalép neki, az visszavált egyet és megy mint állat. :) Mindkettőt meg fogom nézni szerintem, aztán meglátjuk melyik jön be jobban, de az elég nagy előny ha valamelyest ismerem az előéletét, jelen esetben általad.

    A coupe astra is nagyon bejön, de 1.8-as (125le) alig van a hahun ami jó állapotú és megfelelő az ára, a 2.2-estől meg tartok kicsit. Haverom azt mondta azt engedjem el, páran írták a neten is, de ugyanakkor te pl nem mondtál róla semmi rosszat. Nyilván az is befolyásolja az ilyen véleményeket, hogy rengeteg a kintről behozott, leharcolt szar, ami persze nagyon ragyog először csak később esel pofára. Hát nem tudom, pedig 2.2-es van fent egy pár a hahun ami szép. Nekem a turbós is tettszik de ott félek a turbótól, persze lehet az romlana el utoljára. :D Az 1.8 meg amúgy is a minimum nálam, viszont valamelyik csak 116le ami számomra már kevés. Még az 125-öt is annak tartom, csak könnyű a kasztni, így azzal még ki tudnék egyezni. :)