• jzombi
    #39
    Kedves Equ!
    Amit én mondani akarok, az az, hogy nem volt igaz az a kijelentésed, hogy linuxra nincs prefetch meg párhuzamos rendszerindítás. Azt nyugodtan írd, hogy linuxon csak béta állapotú ez a progi, de ne azt, hogy nincs. Kösz.
    100x le let írva? Mármint ki írta le 100x? Ha te, akkor inkább hagyjuk (nem a szaktudásoddal, vagy személyeddel, hanem a hasonló témákban mutatot objektív nézőpontoddal akadnak problémáim - persze ez igaz rám is).
    Mivel utálok flamelni, meg nem akarok offolni, ezér inkább nem részletezem a buglistet, láttunk már cifrábbat is MS termékekét, meg nyílt forrásúakat is.
    És van egy csomó olyan téma is, amiben a linux többet mutat fel egy winnel szemben...
    Én nem mondom, hogy az MS termékek vacakok lennének, sőt, a win igenis jó operációs rendszer, desktopra kiváló. Viszont a nyílt forrásúak is használhatók szerintem (pl. SUSE desktopra is) majdnem annyira mint win, ált. a kompatibilitás, megszokás, és a konkurencia ismeretének hiánya miatt használnak wint az emberek.
    De pl. számomra mindenképpen előnyös a linux, mivel rengeteget megtanulok már használata közben is.