SG: USA Connection
  • BaliBoy
    #82
    Hát ezek über nrutális sztorik. Eddig is utáltam az amcsikat, ezekután mégjobban. Ráadásul még az is növeli az unszimpátiámat, hogy sokan úgy beszélnek Mo-ról mint egy fertőző betegségről. Ezt most olyan magyarokra értem akik már jártak az usában. Egyik haverom volt kint kb. egy 3/4 éve. Előtte sem szerette Mo-t, de miután visszajött... Ez nagyon felb@sz, mert ahellyett, hogy mindenki ócsárólná a hazáját, inkább azért kellene tenni, hogy javítson a hazája megítélésén. Pl. egész MO leszokik a dohámyzásról, vagy holnaptól senki sem szemetel az utcán, máris jobban fogunk élni és egyből lesz egy olyan tulajdonságunk ami hírül mehet az egész világban. Csakhát abban egyet kell értsek, hogy a magyar egy bírka nép. És csak akkor kezd el valamit, ha más is. Jelentem én elkezdtem! Tessék követni. Nem dohányzom, nem iszom, nem drogozom, oda figyelek a környezetemre.... stb. Ja és bocsi, hogy nem az usáról írtam rosszakat, és nem azokkal támasztom alá a nézeteim, de én inkább magunkkal foglalkozok!