Az emberek sokszor szembesülnek ezzel. Egyesek bűnhődés nélkül átgázolhatnak a másikon?
  • mousee
    #111
    Hát, manapság már az alapján ítélik meg a hülyék az embereket, hogy milyen zenét hallgat... pl engem ma is baszogattak a nagy diszkós menő csávók, hgy így köcsög rokker meg úgy meg mittomén... De ez a legelcseszettebb felfogás a világon... Pl nekem van rengeteg rapper meg pár diszkós haverom, sőt, 1 hip hop fanatikus idióta a legjobb haverom :)) Kb 1 hete volt az, hogy haverokkal söröztünk suli után a kedvenc törzshelyünkön, és pont arra ment haza 1 repper srác, aki az 1ik barátom haverja volt... Kicsit depis volt a srác, ezért megkínáltuk egy kis sörrel, adtunk neki kaját, meg ilyenek, és tök jól eldumálgattunk pont erről a témáról...

    TÉnyleg ez a stílusosdi egy nagy elcseszés... Pl én egy hülye hosszúhajú huligán vagyok, mégis van mindenféle haverom... Sőt, van pár hülye fasz rocker, akiket nagyon utálok, mert eszméletlen nagy taplók... Szóval a zenei stílus alapján történő megkülönböztetés a legnagyobb idiótaság a földön...

    Mindezt csak azért írtam, mert írtad, hogy pár 50 centet hallgató menőjenő csinálta a balhét...