Mi is ez, hogyan kell használni?
  • cock
    #107
    Bizonyára még nem telt le, de nyilván munkanapokat értenek alatta ez az egyik.
    Másik pedig egy kérdés lenne: Ugye egybeírva adtad meg a számlaszámot? Mert úgy kell. Kötőjelek nélkül.
    Csak kikövetkeztettem az alábbiakból:

    IBAN számlaszámot nem lehet megadni, mivel az összesen 28 karakter, de a paypal csak 24 jegyet enged beírni.
    GIRO-t lehet csak megadni, ami kötőjelek nélkül 16 illetve 24 karakterből állhat. Ha történetesen 24 jegyből áll a számlaszámod, akkor kénytelen vagy elhagyni a kötőjeleket, különben nem lehet beírni a teljes számot.
    Csak azon csodálkozok, hogy nem az IBAN-t és a BIC-et kérik, mert úgy egyértelműen azonosítható lenne a szám, az ügyfél, a bank, az ország stb..
    Így a bank nevének megadásáról egy kukk sincs, ráadásul írhatom OTP Bank Nyrt.-nek is, írhatom OTP Banknak is, írhatom hosszú formában vagy angolul is. Hogy melyiket kérik valójában, azt nem tudni.