PSP vs NDS vs GBA SP
  • hetyu
    #231
    Én személy szerint DS-el kezdtem, amit nagyon szerencsésen ki is nyírtam kb 1 hónap után :/ Ezután beszereztem 1 PsP-t, hát hmm,az első 3-4 hét tényleg fantasztikusan jó volt vele. Viszont hamar be kellett látnom , hogy számomra, erre a handheld konzolra megjelenő gamek nagy része felszínes. Lehet az nagy név is akár, de hamar unalmassá válik. A másik problémám az vele, hogy ritkán jelennek meg rá játékok. Tény hogy van 1-2 nagyon hangulatos és addiktív játéka a PsP-nek (patapon, locoroco, ff crisis core) de sajna ha ezeket kinyomta valaki eléggé gyorsan rá lehet unni a választékra.
    A PsX-es gamek futtatása persze ezen segít 1 kicsit. Persze csak ha nem zavar, hogy a psp-n "idejemúlt" gamekkel tolod.
    Mindezek után úgy döntöttem, hogy eladom a PsP-met és veszek ismét DS-t :)
    Egyszerűen több game jelenik meg rá, SOKKAL több az rpg-rá,kreatív és ténylegesen szórakoztató játékok vannak rá. Tény sajna h kisebb a kijelzője és nem olyan szép a grafika,de mindezek mellett is szerintem jobban megéri az árát mivel ez valóban szórakoztat engem :)
    Persze ha tehetném akkor megtartanám a PsP-met is, de ez manapság qrva nagy luxusnakszámítana :(