PSP vs NDS vs GBA SP
  • Dj Siegfried
    #223
    oh a metroid! Most szereztem meg a Plasma Beam et és a space jump ot... SOK van Még hátra? :) Egyébként ez az egyetlen értelmes dolog amit lehet kezdeni 1 psp vel.....(snes emu)..... Jó meg minden csak valahogy még sem...

    Eddig csak nintendom volt (meg 1 kis xbox de ez maradjon titok) ezért úgy döntöttem , hogy megismerkedek a sony val. Be is szereztem 1 hibátlan psp-t. (ha nem dob semmit legfeljebb használom a nintendo emukat) Hát nem dobott semmit. Grafika kiváló és annyi. A kis üszök golden sun ba (gba) sokkal többet toltam bele mint a psp -s játékok közül bármelyikbe. A super Metroiddal is így vagyok.
    Sajna nem olvastam rendesen utána. A snes emu még tűrhtő is de a N64 :) na az esélytelen. Mire sikerült 1.50 kernel add-on ni meg minden akkorra találtam rá egy fórumon a lejátszható gámék listájára. A teljes felhozatal kb 10% a megy rendesen. A jobbak már B*sznak elindulni: pl CONKER'S BAD FUR DAY, PERFECT DARK, POKEMON STADIUM, DK64, ZELDA, ...:(

    Summa summarum: A psp a legjobb össze sem hasonlítható tudás alapon a többi kézi mütyűrrel (gba, nds) ...... kár :(