PSP vs NDS vs GBA SP
  • PHM
    #215
    Attól tartok, nem is foglak felvilágosítani soha...
    Megpróbálok egyenesen fogalmazni, hogy megértsd:
    Attól, hogy kisgyermekként láttál PSX-et, később pedig kaptál 1 PS2-őt, majd mindezt megkoronázandó PSP-be fektetted a pénzed, ne gondold, hogy már mindent láttál.
    (Az első 2 konzol szabadon behelyettesíthető bármi mással.)
    Tehát a JÁTÉK csupa nagybetűvel:
    Az a valami, ami elkap, magába szippant, olyannyira, hogy hetekig szinte csak arra tudsz gondolni, míg végig nem viszed.
    Ilyenre ritkán, de ma is van példa.
    Arra azonban, (és ez a JÁTÉK a négyzeten) hogy egy már kipörgetett játékot fél-egyévente elővegyél egy kis kikapcsolódásra, pár új titok felfedezésére, vagy urambocsá újrajátszásra, nem tudok példát a mai kínálatból.
    (Számomra ilyen a BOF 2, Super Metroid, Banjo-Kazooie, Shining soul 2, ill. a Pokémon Emerald-nem röhögni!)
    A mai generációból ilyen stuffra a legnagyobb esélyt a DS-él láttam, és ezidáig nem csalódtam, bár ezt inkább a jövő dönti majd el.
    Végezetül egy kis házi feladat:
    Fizetek neked egy sört/konyakot/kólát (ízlés szerint), ha megmondod, mit jelenthet a nicknevem. Ha azt is megmondod, miért épp 3 betű, megduplázom a tétet. (Könnyítésképp megsúgom, szoros kapcsolat van a nicknevem és a gamer múltam között.)