PSP vs NDS vs GBA SP
  • Anubys
    #208
    "ds inkább casual cucc, azok veszik a leginkább, akik a wii-t, vagyis akiknek amúgy közük nincs a konzolokhoz,"

    Nos, akkor ebbe beleszólnék, nekem semmi közöm a konzolokhoz, eddig csak 17 van belőlük, de fingom nincs, mi is az. Van PSP-m meg DS-em is. Igen, a psp sokkal erősebb hw, így természetesen a játékok grafikája is sokkal jobb. A legszebb DS-es játék (a Dementium, de sokan talán valamelyik N exkluzívot tartanák annak, pl Metroid Prime) psp-n tuti leverné a lécet. A DS nem az olyanoknak készült, akik a grafikára akarnak élvezkedni, hanek azoknak, akik JÁTSZANI akarnak. Bár lehet, hogy nem érted a különbséget, akkor meg olyasmi lehet neked magyarázni ezt, mint egy vaknak a "halványzöld" szó jelentését elmondani. A másik pedig, hogy pont a PSP a divat -legalább is itthon-, sokan itthoni viszonlyatban azt sem tudják, mi a DS. Jó példa erre egyik haver, full sony-fan volt, akkor inogott meg először, mikor megmutattam neki a REsident Evil Remake-et GC-re. Után a RE4 tette be nála a kaput, majd mikor arra verte a nyálát, hogy megjelent ps2-re is, akkor megmutattam neki a 2 verziót egymás mellett. Amikor látta nálam a DS-t, először benyögte, hogy nem szeret Mario-zni, meg ilyen idióta ugrabugrákkal játszani, ehez képest vagy 4 órát át nyomta a Dementiumot, majd a köv. fizetéséből vett egy DS-t.