PSP vs NDS vs GBA SP
  • wordsworth
    #157
    Hmm psp vs nds?...
    Ugye alapvetően vannak árbeli különbségek is. Vannak olyan emberek akiknek mindegy mivel játszanak, milyen grafikán csak valamit toljanak az 1-2 órás vonat / busz utakon. És akkor már inkább nds mellett döntenek.
    Fogtam mindkettőt a kezemben, PSP számomra sokkal meggyőzőbb volt. Imádok rajta filmet nézni, zenét hallgatni. 1Gbos memstickre elég jól elférek, ha egy játék tul nagy fogom CSO formatumba betömöritem és tolhatom is (najo max felhozum a psp processzorát ha tulsagosan betomoritem)
    Aki szeret haxolgatni, kulonbozo rizikos dolgokat kiprobalni annak még kulon jo a PSP :)
    Rengeteget szoktam PSPvel játszani. Nem tudom felsorolni most az összes jatekot mivel egy rahedli van már.
    Jelenleg Blade Dancer: Lineage of Light nagyon király kis RPG igaz nemtudom mennyi lehet vele a játékidő de már egy 10-12 oram bennevan es meg sztem sehol sem artok ^^
    Grafikailag kifogástalan..
    Mostanában egyre jobb játékok jönnek ki
    Remélem megjelenik nemsoké az FF crisis c. PSPre ^^
    pár képecske:




    Jah igen páran írogatták, hogy az nds azt foleg gyerekeknek találták ki. Sztem ez marhaság, mert lenyegtelen mennyire gyerekes a jatek, ha leköti még a 30 évest is :)
    Mondjuk igaz hogy most voltam szombaton velencében és a tűztoronynál 3-4 12 év körüli gyerek izombol tolta az nds-t.. ^^
    Jah amugy Januar eleje ota van PSP-m..