• FTeR
    #183
    '93as az NT, és '88ban kezdték a fejlesztést.
    érdekes egyébként, ha linuxról van szó, akkor "(kikirstályosodott, működő) technológiár"ól van szó, windowsnál meg az a szemrehányás, h pl az xp is csak 2000/b.

    "mely NEM MŰKÖDIK."
    ezt sokan így gondolják, de összehasonlíthatatlanul többen meg az ellenkezősjét vélik.

    az ötletrohamok meg inkább pont a linuxot jellemzik, mivel nincs semmiféle összefogott fejlesztési ütemterv, csak mindenki hozzápiszgálgatja a sajátját.

    tipikus gerenda/szálka csávó vagy, de emiatt ne legyen rossz érzésed, az összes linux fan ilyen.

    bevallom, én eddig 2x láttam kékhalált xp-n, az egyik a saját videókártyám elfüstölését, a másik meg haverom winyójának jobblétre szenderülését követte, mindkettő magyarul panaszolta rossz hírét. de mások tapasztalaira is alapozva mondtam, h minden hibaüzenet magyarítva van, igaz nem olvastam el minden hibaüzenetet és az m$ magyarországgal sem konzultáltam az ügyben. a tied még formályában is eltér a megszokottól, úgyhogy nem tudom mire vélni.

    linux meg úgy jött ide, hogy az általad idézett #103as is kapcsolódik hozzá.