A Microsotf Windows operációs rendszereihez készült új filerendszer. Az NTFS kiegészítése.
  • keeper2
    #12
    De, elolvastam azt a hozzászólást, csak azért furcsállom, mert eddig mindenhol arról olvastam, hogy ez egy rendes fájlrendszer lesz, és ilyen meg olyan szuper lesz. Bár eléggé fura dolog windows fronton, ha csak úgy kiadnak egy fájlrendszert a már meglévő oprendszerekhez, pláne, hogy bétásat. Végülis, ha csak a mappák közötti kapcsolatot veszted el, az nem jelent komoly szívást, de ha a fájlrendszerbe is belenyúl a progi, úgy, hogy te nem is tudsz róla, akkor már okozhat gondokat. Pl. ha láncolt módú a fájlrendszer, pl. fat, akkor a fat tábla hibája esetén megelsznek a fájlok, csak épp a rendszer nem fogja tudni, melyik fájl hol kezdődik. Ha indexelt, pl ext2, akkor az adott fájlról minden infód elszáll, hogy hol tárolódik. Az ntfs pedig a kettő keveredése. Egyébként, nemrég volt olyan probléma a nem bétás nvidia driverrel, hogy hülye színeket kaptak egyes textúrák. Sőt, olvastam egy másik topicban, hogy a filmekben az emberek gyönyörű lila színűek lettek!!!! Ez olyan probléma, hogy normális ember a kodekekre gyanakodna.
    A logod viszont nem tetszik. Szerintem annak a puskának fordított irányba kellene lőnie :)