• Jeff Gordon
    #627
    az Alonsot utállók többsége nem azért utállja öt,mert nyert két vb cimet, hanem azért mert egy beképzelt szar alak,nyilatkozataiból kiderül.ez vitathatatlan,viszont az is az, hogy télleg jó versenyzö.

    én elismerem h kivételes tehetsége van,de akkor is utállni fogom mig versenyzik,függetlenül attól h melyik csapatban megy.

    nekem pl nagyon unszimpatikus ahogy mindenkinek mutogat a pályán hogyha azonnal nem megy el elöle,többiek miért nem csinálnak ilyet? meg aztán Schumit a legsportszerütlenebb versenyzönek nevezte,majd miután megnyerte a vb-t és Schumi visszavonult,akkor meg azt mondta h Ö nem mondott ilyet,és az egészet a sajtó forgatta ki, magyarul rákente a riporterekre az egészet.

    hát ezaz ami LOL, vagy nem is inkább nevetséges.

    de ettöl nyugodtan szurkolj neki,én nembánom,ha neked Ö a kedvenced.majd rájössz te is:)

    egyébként sztem senkisem szúrta Öt ki, "h itt van Alonso,utálljuk öt közösen",hanem mint emlitettem valószinüleg a viselkedése váltotta ki a magyar nézökben (egyébként sztem a többi nemzetnél is igy van ez,kiv:spanyol),ezt az ellenszenvet.

    én igy gondolom,elnézést ha ez nemtetszik.