Minden a reikiről, a kézrátételes gyógyításról
  • Zsolo007
    #30
    Ne érts félre (azt tetted sajnos), én nem a TE reklámodra gondoltam, hanem az illetőére aki tartja, de ez mind1, nem ez a lényeg.

    Az az igazság hogy én nem tudom hogy a reikinél hogy van a dolog, én ágy másik hasonló irányzatot tanulok és követek, de ott az a szabály hogy ilyen dolgokat nem szabad kiadni, gondolok itt pont arra ami téged érdekel, hogy mit érzett milyen volt ilyesmi. Annyit tudok neked mondani, hogy mint minden ez is akarat és hit kérdése, ha hiszel benne hogy igaz akkor érezni fogod és segíteni fog. Abban az esetben ha nagyon materialista maradsz, vagy esetleg egyéb okok miatt (mert vannak...betegségek, mind testi mind lelki komoly gátat vethetnek az elé hogy átéld ezt). Én magam nem nagyon bízom a reikiben pontosan a lentebb említett okok miatt...Annyira felhígult hogy nemigazán lehet már átlátni, hogy milyeik jó valójában és melyik nem. És pont ezért mondtam hogy lehet vele ártani! Vannak mellékágak amik képesek rá. Gondolhatod ezt egyfajta fekete mágiának is.

    DE nekem egyáltalán nem célom a reiki lejáratása ne érts félre, csak elmondom tényszerűen amit tudok róla, ennyi.