• repvez
    #8885
    https://youtu.be/wFXQ5SRCy74

    Kíváncsi vagyok mikor jönnek rá, hogy valamit nagyon meg kell változtatni a terveken.
    Én még mindig azt mondom, hogy merevítő kell pár helyre és sokkal masszivabb szerkezet.

    Hogy akar egy ilyen rakétával 3x naponta 100t teherrel repülni ha nem képes a saját súlyát sem elbirni? Az első teszt még jó volt mert az also tartály volt csak megtoltve. De a másodiknál a felsőt töltötték, de úgy hogy az alsó üres volt. Így meg osszerogyott a felső tartály súlya miatt. De mi van ha a kiurult tartalyokkal kell leszallni 100t teherrel ezek felett még?

    Arról nem is beszélve hogy még mindig nem világos hogy mit is akarnak csinálni. Ahogy korábban írtam már a 4. Verzió ami elvileg úgy terveztek hogy 20 km-re küldik. Tehát egyáltalán nem volt tervben a megsemmisítésuk a tesztek során. Elkészítettek 2 orkupot is a semminek mert még egyszer sem tették fel őket. Mindegyik tartalyhoz legyartottak minden gyűrűt amit vagy felhadznaltak később vagy nem.

    A legutolsó info az volt hogy az sn3as 150mre fog ugrani amiről eddig szó se volt mert azt megtette a hopper.
    A szárnyak még mindig sehol az sn4es hez amit már az orbit repuleshez szantak. De jelen állás szerint abból se lesz semmi.

    Jobb lenne ha egy kicsit inkább lassitananak és csinálnák meg egyszer úgy hogy ne menjen szét.