• red13
    #1483
    Valamelyest egyet értek veled. Az elején, talán még az első 10 órát is mondhatom nagyon feelinges és nagyszerű játék a RDR. Eszem megállt, hogy mennyi mellékküldetés van és mennyi apróság, a főküldetések is nagyon bejöttek. Viszont átkerültem Mexikóba és nem értem mi van, egyaránt harcolunk a jó és a rossz oldalon is, meg kissé értelmetlen amit ott kell csinálnunk. A mellék mellékküldetések már inkább fárasztóak, mintsem szórakoztatóak. Nagyon nagy volt, mikor lelőttem a kötélről a csajt, a banditákat meg kinyírtam, de ez már huszadjára nem olyan menő. A másik meg a rohadt nagy távok, térkép egyik végéből a másik végébe kell mennem, legalább 15 perc, és van hogy zene sem szól, néha megcsendül az a 1-2 dallami, ami jó is, de ilyenkor édes kevés. És van hogy ilyenkor senki nem jön, akinek segíteni lehetne, csak vágtatás a pusztaságban. Ettől függetlenül nagyon bejön a játék és kiváló, de ezeket személy szerint nagy hibának tartom. A GTA4 ebben a tekintetben mindenképpen jobb, sőt szerintem mindenben.

    Az Alan Wake meg szimplán mestermű. :D