• Macccy
    #1224
    OFF
    Jajaj ... Katácska pedig tényleg jobban tenné, ha nem olvasna fel angolul review -kat kék háttér előtt. Mindig az jut ilyenekről eszembe, hogy a mai világban már bárkit beengednek a TV -be, webcast műsorokba, tudás, kompetencia vagy akár helyes nyelvtudás, kiejtés nem is kell, csak álljon jól rajta a ruha szponzor aktuális eresztése ...


    Sephi ... ő a nőd, vagy ismered valahonnan? Vagy miért parasztozol? Én megértem, ha pár kis gyíkkal tele a puttonyod, de ez se színvonal lásd be.

    ON
    Warez elvek vallása, anyázás és barátok, óvodások mélyen szántó tőmondatos véleményei helyett légyszíves írjatok érdemben a JáTéKKAL kapcsolatban! Szerintem sokan, köztük Jómagam is szívesen vennénk, ha a közeledő megjelenésig némi szubjektív, de főleg objektív véleményt olvashatnánk, elősegítendő a döntést, miszerint megéri e ez a régóta reszelt játék a mindenkori premier árat (~11e). Ja és légyszi próbáljátok spoiler nélkül ... Kösz

    Ha van annyira filmszerű, lebilincselő és látványos, mint annak idején a Max Payne 1-2, akkor már valószínűleg megrendelem ... ha megjön a fizu :)