• IXEMGabeo
    #6675
    nem akarom megbántani, de nekem az a benyomásom Ranieri egy szezonos edző...
    ezalatt azt értem, hogy szokott lenni 1 zseniális szezonja utána pedig a következő évben teljes káosz szokott uralkodni csapaton belül ráadásul neki nagyon nehéz olyan típusú csapatot találnia akivel hosszútávon is együtt tud dolgozni...nem azt mondom h rossz edző, de szerintem hosszútávra nem megoldás, maximum egy kiesőjelölt csapatnál lehetne hasznát venni, akit csoda módon bent tud tartani, de nagy csapat kispadjára, akik sikerre éhesek nem nagyon való

    Chelsea: jó szezonja volt a 2004-es előtte szenvedett a csapattal nem nagyon találta velük az összhangot, a jó szezon ellenére nem nyert semmit a csapattal

    Valencia: teljes káosz a csapatnál, évvégi 7-9. hely asszem Olasz-Spanyol viták ez olyan 2004-2005-2006 környékén volt

    én csak Parmára emlékszem: bent tudta tartani a csapatot, szép győzelmeket aratott a csapattal és itt pl jól dolgozott, de aztán megintcsak nagyobb kihívásra vágyott

    ezután jött a Juve, akik feljutottak a Serie B-ből elvállalta, 1. szezonban rögtön 3. hely a csapattal, kövi szezonban 2. lett a Juve, aztán megint lapátra tették pedig már alakult volna a csapat

    AS Róma: tavalyi szezon ismeretes nagyon nagy győzelmi sorozatot aratott a Rómával mégsem nyert semmit:(

    vajon idén ismét menesztik és nem tud majd sikereket elérni?